Konferencja Młodzież w Świecie Nauki

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na konferencję Młodzież w Świecie Nauki, III Spotkanie Młodzieży Licealnej i Studentów, która odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku, w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Konferencja jest kolejnym spotkaniem przyszłych i obecnych studentów oraz młodych naukowców zainteresowanych ogólnie pojętymi naukami medycznymi. Program konferencji obejmuje wykłady zaproszonych gości, sesję ustną i posterową, zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz konkurs wiedzy na temat UMP przeznaczony dla licealistów.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej konferencji: www.mwsn.ump.edu.pl

Życzymy wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń oraz udanych wystąpień i licznych dyskusji.

Komitet Naukowy i Organizacyjny Konferencji

Styczeń 2018