Aktualności

"Znaczenie aktywności fizycznej w praktyce fizjoterapeutycznej” Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Szanowni Państwo,

W imieniu własnym oraz członków Komitetu Naukowego Konferencji zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencja Studenckich Kół Naukowych "Znaczenie aktywności fizycznej w praktyce fizjoterapeutycznej”, która odbędzie się 24 maja 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Konferencja poprzedza III edycję Konkursu Anatomicznego zaplanowanego na 25 maja 2018.

Organizatorem konferencji jest Katedra Fizjoterapii Wydziału Nauk Stosowanych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Celem konferencji jest promowanie rozwoju naukowego studentów, stworzenie forum dyskusyjnego oraz prezentacja badań i osiągnięć naukowych, jak i wiedzy z zakresu fizjoterapii, promocja aktywności fizycznej i jej obszarów, przygotowanie studentów do realizacji wspólnych zadań w zakresie ochrony zdrowia oraz współdziałanie studentów fizjoterapii w promocji zdrowia i aktywnego trybu życia.

Szczegółowe informację znajdują się na stronie konferencji www.wsb.edu.pl/fizy

Zapraszamy!

Czerwiec 2018