International Medical Congress of Silesia „SIMC” 2018

Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, mamy zaszczyt zaprosić Was na organizowaną przez nas we współpracy z Samorządem Doktorantów SUM w Katowicach, konferencję International Medical Congress of Silesia „SIMC” 2018, która odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2018 r. w kompleksie budynków SUM przy ul. Medyków w Katowicach. Tegoroczne hasło brzmi „Journey Through Medicine”. Abstrakty należy wysyłać do 11 marca 2018 r. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny.

Do udziału zapraszamy:
W sesjach studenckich: studentów uczelni medycznych studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych studiów magisterskich wszystkich lat i kierunków, oraz lekarzy stażystów, zrzeszonych w kołach naukowych przy uczelniach medycznych
W sesjach doktoranckich: uczestników studiów doktoranckich przy uczelniach medycznych

Tematyka sesji studenckich obejmuje ponad 30 różnych specjalności lekarskich, ale i również dziedzin farmacji, dietetyki czy nauk o zdrowiu. Doktoranci zaprezentują wyniki swoich badań w ramach sesji medycyny klinicznej, doświadczalnej, a od tego roku także w sesji poświęconej podstawowym zagadnieniom medycyny;
Studenci także mogą zgłaszać opracowane przez siebie opisy przypadków, prezentowane w trakcie sesji przypadków klinicznych zabiegowych lub niezabiegowych. W trakcie Konferencji będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych.

Link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/1272613892840418/

Link do formularza rejestracyjnego: https://frkat.sum.edu.pl/international-medical-congress-of-silesia-2018

Pozdrawiamy serdecznie,

Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego