STUDENCKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Uniwersytet Medyczny

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

III Ogólnopolska Konferencja "W kręgu myśli Paracelsusa"

Szanowni Państwo,

Toksykologiczne Koło Naukowe, Doktoranci Wydziału Farmaceutycznego UJ CM oraz Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów W kręgu myśli Paracelsusa, która odbędzie się 18-19 maja 2018 r. w budynku Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum przy ul. Medycznej 9 w Krakowie.        

Konferencja W kręgu myśli Paracelsusa to coroczne wydarzenie cieszące się ogromnym zainteresowaniem, łączące Studentów Farmacji, Medycyny, Biologii i nauk pokrewnych. W tym roku, po raz pierwszy w programie Konferencji pojawią się sesje dla Doktorantów.

III edycji Konferencji przyświeca hasło: Non sola dosis, czyli o zagadnieniu dawki we współczesnej toksykologii i toksykokinetyce. Po raz kolejny wydarzenie to będzie wspaniałą okazją do przedstawienia wyników swoich badań, nawiązania naukowych znajomości, poszerzenia swojej wiedzy o najnowsze doniesienia naukowe związane z toksykologią, a także rozwinięcia umiejętności autoprezentacji. Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość wysłuchania interesujących wykładów wygłoszonych przez wybitne postaci świata nauki, m.in.: Prof. dr hab. Wojciecha Piekoszewskiego oraz dr hab. Ryszarda Gryglewskiego, Prof. UJ.

Rejestracja na III Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów W kręgu myśli Paracelsusa jest już otwarta! Serdecznie zapraszamy do rejestracji https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfq5nkmPkWuH5Ve0S7wMOaEuWW-2ohgyFB3tSpNmKeezHcqRw/viewform. Termin rejestracji oraz nadsyłania abstraktów mija 15 kwietnia 2018 r. Abstrakty należy przesyłać na adres: abstrakty.paracelsus@gmail.com (wzór abstraktu – do pobrania ze strony internetowej Konferencji).

Wszelkie informacje szczegółowe oraz aktualności dotyczące Konferencji odnaleźć można na stronie internetowej http://www.farmacja.cm.uj.edu.pl/ogloszenia oraz na naszym profilu na Facebook’u https://web.facebook.com/konferencja.paracelsus/?_rdc=1&_rdr.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: konferencja.paracelsus@gmail.com.

Strefa użytkownika

Zapomniałem hasła

Kalendarium

Kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
56 7 8 91011
12
13 141516 17 18
19202122232425
2627282930  

Nowe galerie

Instagram