STUDENCKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Uniwersytet Medyczny

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Aktualności


Targi kół naukowych „Students’ Science Expo”

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu do udziału w pierwszych w Polsce targach kół naukowych „Students’ Science Expo”, współfinansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz organizowanych przez Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej, Fundację Manus, Politechnikę Wrocławską oraz Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej.

3 października 2018 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się wystawa organizowana z myslą o najlepszych studenckich kołach naukowych w Polsce oraz towarzysząca jej konferencja styku nauki z biznesem. Wydarzenie poprzedzone zostanie szkoleniami z zakresu prezentacji biznesowych dla przedstawicieli zgłoszonych kół naukowych, które będą realizowane we wrześniu.

Celem projektu jest stworzenie miejsca połączeń wielu różnych środowisk społecznych studentów, pracowników naukowych, przedsiębiorstw i obywateli z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem kandydatów na studia. Students’ Science Expo to idea ekspozycji najnowszych naukowych, organizacyjnych oraz konstrukcyjno-inżynieryjnych osiągnięć studentów polskich szkół wyższych. Jest to jednocześnie pokazanie potencjału naukowego polskich studentów i zaprezentowanie wpływu inwestycji na szkolnictwo wyższe na rzeczywiste rezultaty rozwoju młodych ludzi. Jednym z głównych celów targów jest zaangażowanie środowiska oraz nawiązanie relacji cennych dla rozwoju możliwości biznesowych i pozyskania partnerów w ramach projektów studenckich Państwa Uczelni.
Szczegóły dotyczące wydazenia dostępne są na stronie internetowej www.sse.pwr.edu.p

Strefa użytkownika

Zapomniałem hasła

Kalendarium

Styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
1011 12 1314 15 16
17 18 19 20 212223
24 26 27 28 2930
31      

Nowe galerie

Instagram