Targi kół naukowych „Students’ Science Expo”

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu do udziału w pierwszych w Polsce targach kół naukowych „Students’ Science Expo”, współfinansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz organizowanych przez Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej, Fundację Manus, Politechnikę Wrocławską oraz Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej.

3 października 2018 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się wystawa organizowana z myslą o najlepszych studenckich kołach naukowych w Polsce oraz towarzysząca jej konferencja styku nauki z biznesem. Wydarzenie poprzedzone zostanie szkoleniami z zakresu prezentacji biznesowych dla przedstawicieli zgłoszonych kół naukowych, które będą realizowane we wrześniu.

Celem projektu jest stworzenie miejsca połączeń wielu różnych środowisk społecznych studentów, pracowników naukowych, przedsiębiorstw i obywateli z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem kandydatów na studia. Students’ Science Expo to idea ekspozycji najnowszych naukowych, organizacyjnych oraz konstrukcyjno-inżynieryjnych osiągnięć studentów polskich szkół wyższych. Jest to jednocześnie pokazanie potencjału naukowego polskich studentów i zaprezentowanie wpływu inwestycji na szkolnictwo wyższe na rzeczywiste rezultaty rozwoju młodych ludzi. Jednym z głównych celów targów jest zaangażowanie środowiska oraz nawiązanie relacji cennych dla rozwoju możliwości biznesowych i pozyskania partnerów w ramach projektów studenckich Państwa Uczelni.
Szczegóły dotyczące wydazenia dostępne są na stronie internetowej www.sse.pwr.edu.p

Grudzień 2018
17 18 19 20212223