STUDENCKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Uniwersytet Medyczny

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Aktualności


50. Obóz Naukowo-Szkoleniowy Kołobrzeg 2018

12 sierpnia rozpoczął się dwutygodniowy Jubileuszowy Obóz organizowany przez STN.
Przez ten czas uczestnicy mieli możliwość szkolić swoje umiejętności lekarskie w gabinetach pod czujnym okiem kadry z naszego Uniwersytetu. Przyniosło to korzyści studentom, ale także pacjentom, którzy nie tylko chętnie się zgłaszali, ale co najważniejsze, wychodzili zadowoleni z udzielonej pomocy.
W drugim tygodniu pobytu współtworzyliśmy z Polonią Niemiecką już VI Polsko-Niemieckie Sympozjum Naukowe, 
na którym przedstawiano prezentacje dotyczące praktyki medycznej. 
Z okazji okrągłej rocznicy współpracy między Poznaniem a Kołobrzegiem Prezydent miasta Kołobrzeg nadał naszemu Uniwersytetowi,a także Profesorowi Zygmuntowi Adamskiemu, tytuł "Zasłużony dla miasta Kołobrzeg". 
My również serdecznie dziękujemy Komendatowi Obozu prof. dr hab. Zygmuntowi Adamskiemu, całej kadrze naukowej, m.in. Dziekan Wydziału Lekarskiego I prof. dr hab. Ewie Wender-Ożegowskiej oraz dr hab. Andrzejowi Minczykowskiemu, za ich wkład w wartość dydaktyczną obozu, a także wszystkim niezwykle życzliwym osobom i instytucjom w Kołobrzegu za miłe przyjęcie i niezapomniane dwa tygodnie! 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na przyszłoroczny Obóz, a jeśli nadal nie jesteście przekonani, czy warto, koniecznie przeczytajcie artykuł o wyjeździe w październikowym wydaniu PULS UM! 

Strefa użytkownika

Zapomniałem hasła

Kalendarium

Styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
1011 12 1314 15 16
17 18 19 20 212223
24 26 27 28 2930
31      

Nowe galerie

Instagram