STUDENCKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Uniwersytet Medyczny

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

50. Obóz Naukowo-Szkoleniowy Kołobrzeg 2018

12 sierpnia rozpoczął się dwutygodniowy Jubileuszowy Obóz organizowany przez STN.
Przez ten czas uczestnicy mieli możliwość szkolić swoje umiejętności lekarskie w gabinetach pod czujnym okiem kadry z naszego Uniwersytetu. Przyniosło to korzyści studentom, ale także pacjentom, którzy nie tylko chętnie się zgłaszali, ale co najważniejsze, wychodzili zadowoleni z udzielonej pomocy.
W drugim tygodniu pobytu współtworzyliśmy z Polonią Niemiecką już VI Polsko-Niemieckie Sympozjum Naukowe, 
na którym przedstawiano prezentacje dotyczące praktyki medycznej. 
Z okazji okrągłej rocznicy współpracy między Poznaniem a Kołobrzegiem Prezydent miasta Kołobrzeg nadał naszemu Uniwersytetowi,a także Profesorowi Zygmuntowi Adamskiemu, tytuł "Zasłużony dla miasta Kołobrzeg". 
My również serdecznie dziękujemy Komendatowi Obozu prof. dr hab. Zygmuntowi Adamskiemu, całej kadrze naukowej, m.in. Dziekan Wydziału Lekarskiego I prof. dr hab. Ewie Wender-Ożegowskiej oraz dr hab. Andrzejowi Minczykowskiemu, za ich wkład w wartość dydaktyczną obozu, a także wszystkim niezwykle życzliwym osobom i instytucjom w Kołobrzegu za miłe przyjęcie i niezapomniane dwa tygodnie! 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na przyszłoroczny Obóz, a jeśli nadal nie jesteście przekonani, czy warto, koniecznie przeczytajcie artykuł o wyjeździe w październikowym wydaniu PULS UM! 

Strefa użytkownika

Zapomniałem hasła

Kalendarium

Grudzień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 12356
7 8 910111213
14 15 1617181920
21222324252627
28293031   

Nowe galerie

Instagram