STUDENCKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Uniwersytet Medyczny

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Aktualności


XVI Konferencja PTFe

Szanowni Studenci,

Polskie Towarzystwo Farmakoekonomiczne, będące polskim oddziałem międzynarodowego towarzystwa ISPOR, w dniach 29-30 listopada 2018 organizuje w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24, doroczną, szesnastą już konferencję naukową. W tym roku tematem przewodnim konferencji jest „HTA development - challenges, practical solutions and expected benefits”. W poszczególnych sesjach chcielibyśmy poświęcić uwagę tematom związanym z proponowaną przez Ministerstwo Zdrowia polityką lekową Państwa, nowymi regulacjami unijnymi w zakresie oceny technologii medycznych, chorobom rzadkim, a także zająć się tematami związanymi z metodyką HTA.
Chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej konferencji, która w sposób interdyscyplinarny przybliży Wam najgorętsze problemy z zakresu polityki zdrowotnej kraju.
Konferencje organizowane przez PTFe nigdy nie dążą do konfrontowania podejść zaangażowanych w nie Uczestników. Służą dyskusji, rozwojowi tej gałęzi nauki w Polsce, omówieniu najnowszych trendów i myśli z naszego obszaru na świecie. Dowodem tego niezmienna obecność i aktywne uczestnictwo przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia i innych Instytucji państwowych w konferencjach PTFe, a także instytucji zagranicznych i przedstawicieli świata nauki.
Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić Was do zaprezentowania własnych wyników prac i badań naukowych podczas sesji prac studenckich. Abstrakty można zgłaszać do dnia 12 listopada 2018 roku. Natomiast prace licencjackie, dyplomowe oraz magisterskie i doktorskie można zgłaszać do konkursu Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego na najlepszą pracę naukową z dziedziny farmakoekonomiki do dnia 20 listopada 2018 roku.
Studentów studiów licencjackich oraz magisterskich Zarząd Polskiego Towarzystwa Faramoekonomicznego postanowił zwolnić z obowiązku uiszczenia opłaty zjazdowej (na podstawie aktualnej legitymacji studenckiej). Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zarejestrowanie się poprzez formularz dostępny na stronie http://www.ispor2018.pl.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w Kongresie!

W imieniu Zarządu PTFe,
Maciej Niewada
Prezes Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego

Strefa użytkownika

Zapomniałem hasła

Kalendarium

Sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
8
9
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nowe galerie

Instagram