STUDENCKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Uniwersytet Medyczny

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Aktualności


XVI Konferencja PTFe

Szanowni Studenci,

Polskie Towarzystwo Farmakoekonomiczne, będące polskim oddziałem międzynarodowego towarzystwa ISPOR, w dniach 29-30 listopada 2018 organizuje w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24, doroczną, szesnastą już konferencję naukową. W tym roku tematem przewodnim konferencji jest „HTA development - challenges, practical solutions and expected benefits”. W poszczególnych sesjach chcielibyśmy poświęcić uwagę tematom związanym z proponowaną przez Ministerstwo Zdrowia polityką lekową Państwa, nowymi regulacjami unijnymi w zakresie oceny technologii medycznych, chorobom rzadkim, a także zająć się tematami związanymi z metodyką HTA.
Chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej konferencji, która w sposób interdyscyplinarny przybliży Wam najgorętsze problemy z zakresu polityki zdrowotnej kraju.
Konferencje organizowane przez PTFe nigdy nie dążą do konfrontowania podejść zaangażowanych w nie Uczestników. Służą dyskusji, rozwojowi tej gałęzi nauki w Polsce, omówieniu najnowszych trendów i myśli z naszego obszaru na świecie. Dowodem tego niezmienna obecność i aktywne uczestnictwo przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia i innych Instytucji państwowych w konferencjach PTFe, a także instytucji zagranicznych i przedstawicieli świata nauki.
Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić Was do zaprezentowania własnych wyników prac i badań naukowych podczas sesji prac studenckich. Abstrakty można zgłaszać do dnia 12 listopada 2018 roku. Natomiast prace licencjackie, dyplomowe oraz magisterskie i doktorskie można zgłaszać do konkursu Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego na najlepszą pracę naukową z dziedziny farmakoekonomiki do dnia 20 listopada 2018 roku.
Studentów studiów licencjackich oraz magisterskich Zarząd Polskiego Towarzystwa Faramoekonomicznego postanowił zwolnić z obowiązku uiszczenia opłaty zjazdowej (na podstawie aktualnej legitymacji studenckiej). Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zarejestrowanie się poprzez formularz dostępny na stronie http://www.ispor2018.pl.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w Kongresie!

W imieniu Zarządu PTFe,
Maciej Niewada
Prezes Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego

Strefa użytkownika

Zapomniałem hasła

Kalendarium

Styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
1011 12 1314 15 16
17 18 19 20 212223
24 26 27 28 2930
31      

Nowe galerie

Instagram