Aktualności

Studenckie Towarzystwo Naukowe Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie ma przyjemność zaprosić na XLIX Ogólnopolską i IV Międzynarodową Konferencję Studentów Uczelni Medycznych dla studentów i młodych naukowców.

Udział w konferencji to niepowtarzalna okazja do prezentacji wyników badań i najnowszych osiągnięć oraz poddania ich ocenie ekspertów ze świata medycyny.
W trakcie konferencji uczestnicy mają także możliwość wysłuchania konstruktywnych opinii i sugestii oraz ciekawych dyskusji.
Jest to również idealny sposób na poznanie innych młodych naukowców, wymianę doświadczeń, pomysłów czy inspiracji.

Sesje:
- Nauk podstawowych
- Stomatologiczna
- Nauk o zdrowiu
- Niezabiegowa
- Zabiegowa
- Plakatowa dla doktorantów
- Case report (zabiegowa, niezabiegowa, stomatologiczna)

Rejestracja abstraktów do 7.02.2019r.

Już teraz weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami!

Do zobaczenia w Szczecinie!

Więcej na: stnpum.wixsite.com/konferencja

Kwiecień 2019