O tym, jak Hipokrates wsiadł do Mercedesa, czyli jak zarabiać pieniądze po kierunkach medycznych

W imieniu Studenckiego Koła Rozwoju Osobistego zapraszamy wszystkich na pierwszą tego typu konferencję dotyczącą przedsiębiorczości. Będzie ciekawie, zabawnie, rozwojowo i przede wszystkim praktycznie. Nie możecie tego przegapić.

Ramowy plan konferencji:

10:00 - rozpoczęcie konferencji.

10:10 - Beata Zięba oraz Magdalena Ignaczak. Założycielki projektu społecznościowego Mikrobines na Maksa. Opowiadać będą o tym, jak wygląda dzisiaj świat biznesu, jakie zdolności są potrzebne do tego, żeby wypłynąć w nim na szerokie wody i o kierunkach rozwoju, na których warto się skupić mając w planach karierę w branży medycznej.

11:00 - Marek Dąbrowski. Współzałożyciel firmy szkoleniowej RescuePro s.c., dyrektor medyczny, dyrektor operacyjny, członek zarządu firmy Reago Training sp. z.o.o. - największej w Polsce firmy szkoleniowej z zakresu ratownictwa. Szkolił komandosów, sanitariuszy, lekarzy i zwykłych zjadaczy chleba. Człowiek pełen pasji i energii, aby stawiać sobie coraz to nowe wyzwania i wcielać w życie innowacyjne pomysły.

11:45 - 12:00 Przerwa

12:00 - Anna Jerka, menedżer Kliniki Ziemlewski. Temat wystąpienia: Tulip Medical Group. Twoja inwestycja w piękno. Pani Anna przedstawi nam specyfikę branży estetycznej w Polsce, możliwości i sposoby zaistnienia w tym biznesie jak również historię i genezę firmy powstania firmy.

12:50 - Artur Migo. Właściciel domu starców w Chicago w USA. Wyjątkowy człowiek posiadający międzynarodowe doświadczenie. Opowiadać będzie o ewenemencie procesu starzenia się i możliwościach, jakie obecna sytuacja demograficzna stwarza dla działań biznesowych, a także co należy czynić, aby ta branża rozwijała się, przynosiła miejsca pracy i dochody.

13:40 - 14:40 Przerwa obiadowa

14:40 -Anna Hańczewska. Pani Doktor, który na co dzień współpracuje z ogromnymi, niemieckimi firmami farmaceutycznymi, pomagając im w tworzeniu nowych produktów. Opowie o tym, jak wygląda proces prowadzenia badań klinicznych leków od strony lekarza.

15:30 -Magdalena Czerniewicz, prezes sieci Apteki Wielkopolskie. Temat wystąpienia: Farmacja - jak pogodzić pasję, etykę i biznes aby osiągnąć sukces. Pani Czerniewicz zarządza 9 aptekami na terenie Poznania. Świat biznesu farmaceutycznego i sposób funkcjonowania aptek zna od podszewki. Będzie opowiadać o tym jak młodzi farmaceuci mogą znaleźć miejsce na rynku dla siebie, bądź dla swojej firmy i jakich perspektyw mogą się spodziewać studenci po otrzymaniu dyplomu.

16:20 - zakończenie konferencji

LINK DO ZAPISÓW: