STUDENCKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Uniwersytet Medyczny

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

FAQ

Ile wynosi składka członkowska i czy należy opłacać ją na każde koło do którego się należy?
Wysokość opłaty członkowskiej to 35 zł. Składkę opłaca się za członkostwo w STN, raz na cały rok akademicki – niezależnie od ilości SKN do których jest się zapisanym. Szczegółowe informacje na temat składek znajdziesz w zakładce „Zasady rejestracji członków STN, składek i Studenckich Kół Naukowych”.

Jak dołączyć do koła naukowego?
Należy być aktywnym członkiem STN – patrz „Zasady rejestracji członków STN, składek i Studenckich Kół Naukowych”, dołączyć do profilu koła w zakładce „Koła naukowe” (znajdziesz tam też dane kontaktowe Przewodniczącego danego SKN) oraz brać czynny udział w spotkaniach – o ich terminach dowiesz się z Kalendarza znajdującego się na naszej stronie.

Jak uzyskać zaświadczenie o działalności w kole, a jak o byciu przewodniczącym?
Zaświadczenie o byciu członkiem koła możesz wygenerować z polu „Zaświadczenia” widocznym po zalogowaniu. Wymaga ono jedynie weryfikacji przez przewodniczącego koła i podpisu opiekuna. Zaświadczenie dla przewodniczącego znajduje się w zakładce „Dokumenty” i oprócz podpisu opiekuna wymaga weryfikacji przez Zarząd STN. 

Czemu nie mogę wygenerować zaświadczenia o działalności w SKN?
Najprawdopodobniej nie opłaciłeś składki za dany rok akademicki. Jeśli to zrobiłeś i dostarczyłeś opisane potwierdzenie do D.S. Karolek, a mimo to opłata nie wyświetla Ci się na koncie skontaktuj się z koordynatorem ds. członków STN.

Co mam zrobić, jeśli zapomniałem hasła do konta?
Pod polami logowania znajduje się odnośnik „Zapomniałem hasła” dzięki któremu można je zresetować. W przypadku dalszych problemów napisz do koordynatora ds. członków STN.

Czy mogę starać się o zwrot kosztów uczestnictwa w konferencjach naukowych?
Jeśli jesteś członkiem STN (masz opłaconą składkę) i zamierzasz prezentować wyniki swoich badań na konferencji, możesz ubiegać się o refundację wyjazdu. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu kosztów związanych z czynnym uczestnictwem w konferencjach naukowych znajdują się w „PRZEWODNIKU PO DOFINANSOWANIACH KONFERENCJI I WYJAZDÓW’ w zakładce „Dokumenty”.

Strefa użytkownika

Zapomniałem hasła

Kalendarium

Styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
1011 12 1314 15 16
17 18 19 20 212223
24 26 27 28 2930
31      

Nowe galerie

Instagram