STUDENCKIE TOWARZYSTWO NAUKOWE

Uniwersytet Medyczny

im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

FAQ

Ile wynosi składka członkowska i czy należy opłacać ją na każde koło do którego się należy?
Wysokość opłaty członkowskiej to 35 zł. Składkę opłaca się za członkostwo w STN, raz na cały rok akademicki – niezależnie od ilości SKN do których jest się zapisanym. Szczegółowe informacje na temat składek znajdziesz w zakładce „Zasady rejestracji członków STN, składek i Studenckich Kół Naukowych”.

Jak dołączyć do koła naukowego?
Należy być aktywnym członkiem STN – patrz „Zasady rejestracji członków STN, składek i Studenckich Kół Naukowych”, dołączyć do profilu koła w zakładce „Koła naukowe” (znajdziesz tam też dane kontaktowe Przewodniczącego danego SKN) oraz brać czynny udział w spotkaniach – o ich terminach dowiesz się z Kalendarza znajdującego się na naszej stronie.

Jak uzyskać zaświadczenie o działalności w kole, a jak o byciu przewodniczącym?
Zaświadczenie o byciu członkiem koła możesz wygenerować z polu „Zaświadczenia” widocznym po zalogowaniu. Wymaga ono jedynie weryfikacji przez przewodniczącego koła i podpisu opiekuna. Zaświadczenie dla przewodniczącego znajduje się w zakładce „Dokumenty” i oprócz podpisu opiekuna wymaga weryfikacji przez Zarząd STN. 

Czemu nie mogę wygenerować zaświadczenia o działalności w SKN?
Najprawdopodobniej nie opłaciłeś składki za dany rok akademicki. Jeśli to zrobiłeś i dostarczyłeś opisane potwierdzenie do D.S. Karolek, a mimo to opłata nie wyświetla Ci się na koncie skontaktuj się z koordynatorem ds. członków STN.

Co mam zrobić, jeśli zapomniałem hasła do konta?
Pod polami logowania znajduje się odnośnik „Zapomniałem hasła” dzięki któremu można je zresetować. W przypadku dalszych problemów napisz do koordynatora ds. członków STN.

Czy mogę starać się o zwrot kosztów uczestnictwa w konferencjach naukowych?
Jeśli jesteś członkiem STN (masz opłaconą składkę) i zamierzasz prezentować wyniki swoich badań na konferencji, możesz ubiegać się o refundację wyjazdu. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu kosztów związanych z czynnym uczestnictwem w konferencjach naukowych znajdują się w „PRZEWODNIKU PO DOFINANSOWANIACH KONFERENCJI I WYJAZDÓW’ w zakładce „Dokumenty”.

Strefa użytkownika

Zapomniałem hasła

Kalendarium

Sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
8
9
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nowe galerie

Instagram