Rejestracja Członków STN, składek i Studenckich Kół Naukowych

INFORMACJE DLA CZŁONKÓW STN

WAŻNE: OD 2019 ROKU WSZYSTKIE DOKUMENTY PRZYJMUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE MAILOWO NA ADRES: czlonkowie.stn.ump@gmail.com.

PRZYPOMINAMY O OPŁACIE SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ DO DNIA 31.05. WSZELKIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI PROSIMY ZGŁASZAĆ DO 14.06.

1. Należy założyć konto na stronie www.stn.ump.edu.pl (odnośnik "ZAŁÓŻ NOWE KONTO" znajduje się pod polami logowania).

2. Dokonać opłaty członkowskiej w wysokości 35 PLN za dany rok akademicki.

Dane konta do wpłat:

Nazwa odbiorcy: Studenckie Towarzystwo Naukowe UM w Poznaniu

Nr konta: 56 1030 1247 0000 0000 4771 8000 Bank Handlowy w Warszawie SA Oddział w Poznaniu

Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, kierunek, rok studiów i dopisek "legitymacja STN, rok akademicki"

Przykładowy tytuł przelewu: Jan Kowalski, Lekarski rok III, legitymacja STN 2019/2020

3. Potwierdzenie przelewu należy:

• Pobrać na komputer i zmienić nazwę pliku na „Imię Nazwisko, rok akademicki” przykładowo: „Jan Kowalski 2019/2020”

• Następnie piszemy wiadomość mail, której tematem jest „Potwierdzenie składki członkowskiej” i zawiera ona:

numer legitymacji studenckiej (ZNAJDUJE SIĘ ON POD KODEM KRESKOWYM LEGITYMACJI)

Potwierdzenie przelewu ze zmienioną nazwą dodajemy jako załącznik

Wiadomości prosimy wysyłać na adres: czlonkowie.stn.ump@gmail.com

4. UWAGI OGÓLNE:

Przed dokonaniem przelewu należy założyć konto członkowskie.

STN nie ponosi odpowiedzialności za przesłane lub dostarczone potwierdzenia przelewu niezawierające koniecznego opisu.

Składka członkowska pełni funkcję legitymacji STN.

Niedostarczenie potwierdzenia przelewu skutkuje nieprzypisaniem składki członkowskiej w systemie.

Konto z nieopłaconą składką jest kontem „nieaktywnym” co łączy się z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia o działalności w Kole Naukowym w danym roku akademickim.

W przypadku pomyłki nie ma możliwości zwrotu przelanych pieniędzy.

Opłaty należy dokonywać za każdy rok działalności w Studenckim Towarzystwie Naukowym. Nie można dokonać opłaty za miniony lub nadchodzący rok akademicki.

Czas wprowadzenia opłaty do systemu to maksymalnie 14 dni.

Opłatę należy uregulować w terminie od 1 października do 31 maja danego roku akademickiego.

Opłata członkowska jest jednorazową opłatą na cały rok akademicki niezależnie od tego do ilu Kół Naukowych się należy.

5. W razie jakichkolwiek problemów czy niejasności prosimy o kontakt z Patrycją Rusin, Koordynatorką do spraw Członków STN i Kół Naukowych, adres e-mail: czlonkowie.stn.ump@gmail.com.

INFORMACJE DLA PRZEWODNICZĄCYCH KÓŁ NAUKOWYCH

Aby zarejestrować Studenckie Koło Naukowe (SKN) należy:

1. Zostać pełnoprawnym członkiem STN (patrz "INFORMACJE DLA CZŁONKÓW STN"). Mieć opłaconą składkę członkowską. ​​​

2. W przypadku nowych Kół Naukowych oraz gdy zaszła zmiana na stanowisku Przewodniczącego należy zalogować się na swoje konto członkowskie i w znajdującej się po prawej stronie zakładce „Koła naukowe” wybrać opcję „Koła naukowe którym przewodniczę”. Następnie klikamy „Dodaj koło naukowe” i wypełniamy formularz, który się pojawi.

3. W kolejnym kroku Przewodniczący nowych Kół Naukowych, Kół w których dokonana została zmiana na stanowisku Przewodniczącego oraz istniejących już Kół Naukowych w których nie zaszły żadne zmiany muszą pobrać z zakładki „Dokumenty” plik o nazwie "FORMULARZ REJESTRACYJNY KOŁA NAUKOWEGO". Należy go czytelnie wypełnić, uzupełnić wszystkie pieczątki oraz daty i PRZESŁAĆ NA ADRES MAILOWY: czlonkowie.stn.ump@gmail.com.

UWAGA! Ostateczny termin dostarczenia formularza to 15 grudnia bieżącego roku akademickiego. Rejestracja koła po wyznaczonym terminie będzie możliwa jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody Przewodniczącego STN.

4. UWAGI OGÓLNE:

Formularz rejestracyjny SKN należy dostarczać w każdym kolejnym roku akademickim działalności koła naukowego

Bez Formularza Koło Naukowe po 15 grudnia będzie usunięte ze strony i nie będzie można wygenerować zaświadczenia o działalności w Kole Naukowym.

Nazwa Koła Naukowego powinna zawierać na początku SKN (w skrócie Studenckie Koło Naukowe). Po wprowadzeniu danych do systemu Koordynator ds. Członków STN i Kół Naukowych na podstawie dostarczonego Formularza Rejestracyjnego dokonuje aktywacji Koła na stronie Studenckiego Towarzystwa Naukowego

W przypadku nieopłacenia składki oraz bez złożonego Formularza koło nie zostanie zaakceptowane na stronie STN.

Sierpień 2022