Rejestracja Członków STN, składek i Studenckich Kół Naukowych

INFORMACJE DLA CZŁONKÓW STN

Jak zostać nowym członkiem STN? W jaki sposób aktywować istniejące konto?

1. Należy założyć konto na stronie www.stn.ump.edu.pl (odnośnik "ZAŁÓŻ NOWE KONTO" znajduje się pod polami logowania).

2. Dostarczyć do biura STN lub portierni D.S. KAROLEK wydrukowane oraz opisane potwierdzenie wykonania przelewu w wysokości 20 PLN opłaty członkowskiej za dany rok akademicki.

3. Opłatę należy uregulować od 1 października do 30 czerwca bieżącego roku akademickiego.

4. SKŁADKĘ NALEŻY OPŁACAĆ KAŻDEGO ROKU DZIAŁALNOŚCI W STN. NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA WPŁAT ZA MINIONY LUB NADCHODZĄCY ROK AKADEMICKI. W PRZYPADKU POMYŁEK NADPŁATY NIE BĘDĄ ZWRACANE.

5. Każda osoba, będąca członkiem koła musi mieć opłaconą składkę członkowską za dany rok akademicki. Opłacając składkę można być członkiem wielu kół - składkę opłaca się raz na cały rok akademicki, niezależnie od ilości kół do których się należy.

Dane do wpłat na konto:

Studenckie Towarzystwo Naukowe UM w Poznaniu

nr konta: 56 1030 1247 0000 0000 4771 8000

Bank Handlowy w Warszawie SA Oddział w Poznaniu

Tytuł przelewu: imię i nazwisko, kierunek, rok i dopisek "legitymacja STN"

Jak opisać potwierdzenie?

Przed dostarczeniem nam potwierdzenia wpłaty prosimy dopisać na odwrocie:

• nazwę koła naukowego (jeśli do żadnego jeszcze nie dołączyłeś, nic się nie stanie jak tego nie wpiszesz, jeśli należysz do kilku możesz napisać jedno lub wszystkie)
  • tel. kontaktowy, e-mail
  • nr legitymacji studenckiej (POD KODEM KRESKOWYM).

UWAGA:

Legitymacja studencka pełni funkcję legitymacji STN.

STN nie odpowiada, za dostarczone NIEOPISANE potwierdzenia.

Niedostarcznie potwierdzenia lub brak konta na stronie stn.ump.edu.pl skutkuje niewpisaniem składki członkowkiej do systemu.

Opłacona, wpisana do systemu składka jest konieczna do wygenerowania zaświadczenia o działalności w kole naukowym.

Wpisanie składki może zająć ok. 2 tygodnie, dlatego prosimy nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Sielewicz (magda.sielewicz@gmail.com).

INFORMACJE DLA PRZEWODNICZĄCYCH KÓŁ NAUKOWYCH

Aby zarejestrować Studenckie Koło Naukowe (SKN) należy:

1. Zostać pełnoprawnym członkiem STN (patrz "INFORMACJE DLA CZŁONKÓW STN"). Mieć opłaconą składkę członkowską.

2. Dostarczyć do biura STN'u lub portierni DS KAROLEK "FORMULARZ REJESTRACYJNY KOŁA NAUKOWEGO", który można znaleźć na stronie STN w zakładce "Dokumenty".

Formularz należy wypełniać czytelnie, musi zawierać wszystkie zawarte pieczątki oraz datę wypełnienia.

Formularz należy dostarczyć nie później niż do 15 grudnia bieżącego roku akademickiego. Rejestracja koła po wyznaczonym terminie będzie możliwa jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody Przewodniczącego STN.

FORMULARZ REJESTRACYJNY SKN NALEŻY DOSTARCZAĆ KAŻDYM KOLEJNYM ROKU AKADEMICKIM DZIAŁALNOŚCI KOŁA NAUKOWEGO.

BEZ FORMULARZA KOŁO PO 15 GRUDNIA BĘDZIE USUNIĘTE ZE STRONY I NIE BĘDZIE MOŻNA WYGENEROWAĆ ZAŚWIADCZENIA O DZIAŁANOŚCI W KOLE, DLATEGO PROSZĘ UPOMINAĆ CZŁONKÓW KOŁA, ABY ZAŚWIADCZENIA GENEROWAĆ KAŻDEGO ROKU DZIAŁANIA W KOLE np. PO OSTATNIM SPOTKANIU KOŁA W DANYM ROKU AKADEMICKIM.

3. Przewodniczący musi wprowadzić dane koła na stronie STN'u www.stn.ump.edu.pl (również dopiero po aktywacji konta oraz opłaceniu składki) poprzez swoje konto na stronie: "Koła naukowe którym przewodniczę" -> "Dodaj koło naukowe".

Nazwa powinna zawierać na początku SKN (w skrócie Studenckie Koło Naukowe). Po wprowadzeniu danych należy czekać na aktywację koła przez Koorynatora ds.SKN.

Bez opłaconej składki, bez złożonego formularza koło nie zostanie zaakceptowane na stonie STN.

W sprawach dotyczących SKN prosimy o kontakt z Katarzyną Błażejewską (kasia.b.tor@gmail.com).

Wrzesień 2018
171819202122