Rejestracja Członków STN, składek i Studenckich Kół Naukowych

INFORMACJE DLA CZŁONKÓW STN

Jak zostać nowym członkiem STN? W jaki sposób aktywować istniejące konto?

UWAGA:  W ZWIĄZKU Z ZAOSTRZONYM RYGOREM SANITARNYM SPOWODOWANYM PANDEMIĄ COVID-19, WSZYSTKIE DOKUMENTY PRZYJMUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE MAILOWO NA ADRES czlonkowie.stn.ump@gmail.com.

1. Należy założyć konto na stronie www.stn.ump.edu.pl (odnośnik "ZAŁÓŻ NOWE KONTO" znajduje się pod polami logowania).

2. Dokonać opłaty członkowskiej w wysokości 35 PLN za dany rok akademicki.

Dane konta do wpłat:
Nazwa odbiorcy: Studenckie Towarzystwo Naukowe UM w Poznaniu
Nr konta: 56 1030 1247 0000 0000 4771 8000 Bank Handlowy w Warszawie SA Oddział w Poznaniu
Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, kierunek, rok studiów i dopisek "legitymacja STN, rok akademicki"
Przykładowy tytuł przelewu: Jan Kowalski, Lekarski rok III, legitymacja STN 2019/2020 3.

3. Potwierdzenie przelewu należy:
• Pobrać na komputer i zmienić nazwę pliku na „Imię Nazwisko, rok akademicki” przykładowo: „Jan Kowalski 2019/2020”
• Następnie piszemy wiadomość mail, której tematem jest „Potwierdzenie składki członkowskiej” i zawiera ona:
nazwę koła naukowego do którego należysz (jeśli do żadnego jeszcze nie dołączyłeś, nic się nie stanie jak tego nie wpiszesz, jeśli należysz do kilku możesz napisać jedno lub wszystkie)
telefon kontaktowy
numer legitymacji studenckiej (ZNAJDUJE SIĘ ON POD KODEM KRESKOWYM LEGITYMACJI)
Potwierdzenie przelewu ze zmienioną nazwą wgrywamy jako załącznik

Wiadomość tą wysyłamy na adres: czlonkowie.stn.ump@gmail.com

4. UWAGI OGÓLNE:
  • Przed dokonaniem przelewu należy założyć konto członkowskie.
  • STN nie ponosi odpowiedzialności za przesłane lub dostarczone potwierdzenia przelewu niezawierające koniecznego opisu.
  • Legitymacja studencka pełni funkcję legitymacji STN.
  • Niedostarczenie potwierdzenia przelewu skutkuje nieprzypisaniem składki członkowskiej w systemie.
  • Konto z nieopłaconą składką jest kontem „nieaktywnym” co łączy się z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia o działalności w Kole Naukowym w danym roku akademickim.
  • W przypadku pomyłki nie ma możliwości zwrotu przelanych pieniędzy.
  • Opłaty należy dokonywać za każdy rok działalności w Studenckim Towarzystwie Naukowym. Nie można dokonać opłaty za miniony lub nadchodzący rok akademicki.
  • Czas wprowadzenia opłaty do systemu to maksymalnie 14 dni.
  • Opłatę należy uregulować w terminie od 1 października do 30 czerwca danego roku akademickiego.
  • Opłata członkowska jest jednorazową opłatą na cały rok akademicki niezależnie od tego do ilu Kół Naukowych się należy.
5. W razie jakichkolwiek problemów czy niejasności prosimy o kontakt z Maciejem Łuczakiem Koordynatorem do spraw Członków STN i Kół Naukowych, adres e-mail: czlonkowie.stn.ump@gmail.com.

INFORMACJE DLA PRZEWODNICZĄCYCH KÓŁ NAUKOWYCH

Aby zarejestrować Studenckie Koło Naukowe (SKN) należy:

1. Zostać pełnoprawnym członkiem STN (patrz "INFORMACJE DLA CZŁONKÓW STN"). Mieć opłaconą składkę członkowską.
2. W przypadku nowych Kół Naukowych oraz gdy zaszła zmiana na stanowisku Przewodniczącego należy zalogować się na swoje konto członkowskie i w znajdującej się po prawej stronie zakładce „Koła naukowe” wybrać opcję „Koła naukowe którym przewodniczę”. Następnie klikamy „Dodaj koło naukowe” i wypełniamy formularz, który się pojawi.

3. W kolejnym kroku Przewodniczący nowych Kół Naukowych, Kół w których dokonana została zmiana na stanowisku Przewodniczącego oraz istniejących już Kół Naukowych w których nie zaszły żadne zmiany muszą pobrać z zakładki „Dokumenty” plik o nazwie "FORMULARZ REJESTRACYJNY KOŁA NAUKOWEGO".Należy go czytelnie wypełnić, uzupełnić wszystkie pieczątki oraz daty i PRZESŁAĆ NA ADRES MAILOWY : czlonkowie.stn.ump@gmail.com.

UWAGA! Ostateczny termin dostarczenia formularza to 15 grudnia bieżącego roku akademickiego. Rejestracja koła po wyznaczonym terminie będzie możliwa jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody Przewodniczącego STN.

4. UWAGI OGÓLNE:
  • Formularz rejestracyjny SKN należy dostarczać w każdym kolejnym roku akademickim działalności koła naukowego
  • Bez Formularza Koło Naukowe po 15 grudnia będzie usunięte ze strony i nie będzie można wygenerować zaświadczenia o działalności w Kole Naukowym.
  • Nazwa Koła Naukowego powinna zawierać na początku SKN (w skrócie Studenckie Koło Naukowe). Po wprowadzeniu danych do systemu Koordynator ds. Członków STN i Kół Naukowych na podstawie dostarczonego Formularza Rejestracyjnego dokonuje aktywacji Koła na stronie Studenckiego Towarzystwa Naukowego.
  • W przypadku nieopłacenia składki oraz bez złożonego Formularza koło nie zostanie zaakceptowane na stronie STN.
5. W razie jakichkolwiek problemów czy niejasności prosimy o kontakt z Maciejem Łuczakiem  Koordynatorem  do spraw Członków STN i Kół Naukowych, adres e-mail: czlonkowie.stn.ump@gmail.com.

Grudzień 2020
14 15 1617181920