Obóz Naukowo-Szkoleniowy Kołobrzeg

Witajcie Koleżanki i Koledzy!
W związku ze zbliżającymi się wakacjami Studenckie Towarzystwo Naukowe ma zaszczyt zaprosić Was już po raz 50-ty do udziału w obozie naukowo-szkoleniowym w Kołobrzegu.

Jest to wspaniała okazja aby spędzić dwa sierpniowe tygodnie, łącząc naukę ze sportem oraz zabawą w iście studenckim stylu!

Jak co roku, tak i w tym, obóz odbędzie się w Centrum Zdrowia i Relaksu „Verano" w Kołobrzegu.

Podobnie jak w latach ubiegłych 30 studentów naszej uczelni otrzyma możliwość praktykowania w 9 specjalistycznych gabinetach (internistycznym, ginekologicznym, endokrynologicznym, chirurgii naczyniowej, kardiologicznym, pediatrycznym, ortopedycznym, dermatologicznym, oraz okulistycznym) pod czujnym okiem naszej wspaniałej kadry naukowej.

Do dyspozycji uczestników pozostawać będzie basen, boiska do siatkówki i badmintona, bilard, piłkarzyki, siłowania i wiele innych udogodnień Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" ( plus oczywiście kołobrzeska plaża 50 metrów od głównego wejścia).

Ponadto istnieje możliwość odrobienia praktyk wakacyjnych w gabinetach: internistycznym, ginekologicznym, endokrynologicznym, chirurgii naczyniowej oraz kardiologii.

O dostaniu się do gabinetów decyduje rekrutacja, a w sytuacji identycznej sumy uzyskanych punktów, pierwszeństwo wyboru mają osoby odrabiające praktyki.

Termin rekrutacji - DEADLINE 15 maja 2017, godzina 20.00, tak więc zbierajcie potwierdzenia członkostwa w kołach naukowych, organizacji konferencji oraz członkostwa w organizacjach studenckich, tak aby nie przegapić tak niezwykłej okazji kreatywnego spędzenia wakacji!
Wyniki rekrutacji otrzymacie 16 maja na swoje skrzynki mailowe!

Do zobaczenia w Kołobrzegu

Czerwiec 2018