Bez kategorii

Call for scientific sessions coordinators and volunteers #23rdICYMS

By 2022-11-17No Comments

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Z przyjemnością chcieliśmy poinformować, że w dniach 25-27 maja 2023 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji International Congress of Young Medical Scientists. Będzie to już jej 23 odsłona, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. W związku z formą konferencji, która odbędzie się stacjonarnie w Poznaniu, chcielibyśmy zaprosić Was do współpracy. Poszukujemy koordynatorów oraz wolontariuszy. Jeżeli jeszcze nie wiecie jak wygląda Kongres, zapraszamy na stronę zeszłorocznej edycji. Znajdziecie tutaj program spotkania oraz szczegółowy opis poszczególnych sesji.

W celu zgłoszenia chęci udziału, prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie swojej kandydatury.

Dla zainteresowanych odbędzie się spotkanie na platformie Teams 24.11 (czwartek) o godz. 17, na którym odpowiemy na wszelkie pytania oraz przybliżymy Wasz udział w konferencji. Dla uważnych obserwatorów przygotowaliśmy również konkurs, w którym możecie stać się właścicielami wartościowych pozycji naukowych. Odpowiedzi prosimy przesyłać na poznan.congress@gmail.com. Podczas spotkania wyłowimy zwycięzców.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na podany adres mailowy poznan.congress@gmail.com

I mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Komitet Organizacyjny 23rd ICYMS Poznań