Skip to main content
Bez kategorii

23rd International Congress of Young Medical Scientists – call for abstracts!

By 2023-02-23No Comments

Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ma niesamowity zaszczyt zaprosić studentów, absolwentów (do trzech lat od ukończenia studiów) oraz doktorantów na 23 edycję International Congress of Young Medical Scientists! Konferencja od ponad 20 lat jest niepowtarzalną okazją do międzynarodowej wymiany doświadczeń naukowych, rozwijania swoich kompetencji oraz umiejętności podczas warsztatów praktycznych. Na uczestników konferencji czeka wiele inspirujących wykładów znamienitych osób z kraju i zagranicy, wartościowe nagrody naukowe oraz bogaty social program. 

Wydarzenie ma charakter międzynarodowy, zrzeszając co roku około 300 studentów. W ramach konferencji odbędą się sesje studenckie, sesja doktorantów, warsztaty oraz sesja plenarna – Golden Session. Studenci będą mieli możliwość zaprezentowania prac oryginalnych w aż 11 sesjach tematycznych oraz 6 sesjach przypadków klinicznych. Najlepsze prace zostaną zakwalifikowane do Golden Session, gdzie laureaci otrzymują nagrody pieniężne. Podczas 22. edycji ICYMS nagrody zostały zasponsorowane przez Wielkopolską Izbę Lekarską.

Kongres odbędzie się od 25 do 27 maja 2023 r. w Centrum Kongresowo – Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Od 13.02 do 19.03 trwa nabór abstraktów. Celem rejestracji zapraszamy na oficjalną stronę ICYMS.

Każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną szansę zaprezentowania swoich osiągnięć oraz poznania wspaniałych osób z dyscypliny nauk biomedycznych. To, co wyróżnia ICYMS spośród pozostałych kongresów studenckich to przede wszystkim:

  • siedemnaście różnorodnych, interdyscyplinarnych sesji naukowych,
  • doskonale dobrane jury, składające się z wybitnych naukowców,
  • rekordowa liczba partnerów i sponsorów,
  • nagrody finansowe dla laureatów Golden Session,
  • każda sesja naukowa ma dedykowany patronat powiązany ze swoim obszarem terapeutycznym,
  • liczne warsztaty, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczestników,
  • keynotes i prezentacje m.in. prof. dr hab. Borisa Kramera, dr inż. Ireneusza Wochlika, lek. Ligii Kornowskiej i nie tylko,
  • niesamowity social program, który pozwoli uczestnikom poczuć wyjątkową atmosferę Poznania i poznać jego zapierające dech w piersiach życie nocne,
  • dwa typy uczestnictwa: Active oraz Passive,
  • pakiet Golden zawierający wstęp na bankiet – Impact Factor Party.

Będzie to niezapomniane wydarzenie, które daje doskonałą możliwość do networku z ambitnymi ludźmi. Zachęcamy do obserwowania fanpage’a ICYMS i bycia na bieżąco z najnowszymi informacjami.