Skip to main content

Najlepsze Studenckie Koła Naukowe na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu

Często rozpoczynając pracę naukową pytacie: „Które koło naukowe przoduje w danej dziedzinie?”, „W którym kole naukowym mam możliwość napisania pracy badawczej?”, „Do którego koła warto dołączyć?”. Celem odpowiedzi na Wasze pytania Studenckie Towarzystwo Naukowe każdego roku prezentuje listę wyróżniających się kół naukowych na naszym Uniwersytecie. Lista rankingowa powstaje na podstawie punktów przyznanych za napisane i opublikowane prace naukowe, wystąpienia studentów na konferencjach oraz za zaangażowanie w organizację wydarzeń popularnonaukowych. Mamy nadzieję, że nasz ranking będzie pomocnym narzędziem przy wyborze wymarzonego koła naukowego. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami!

Poniżej prezentujemy Ranking Studenckich Kół Naukowych za poszczególne lata akademickie.

Regulamin Rankingu Kół jest dostępny w zakładce ,,Dokumenty”.

Ranking Studenckich Kół Naukowych 2022/2023Ranking Studenckich Kół Naukowych 2021/2022Ranking Studenckich Kół Naukowych 2020/2021Ranking Studenckich Kół Naukowych 2018/2019

Jednocześnie w imieniu Komisji Rewizyjnej przypominamy, iż złożenie sprawozdania z działalności Koła na potrzeby Rankingu jest obowiązkowe.