Ogłoszenie wyników konkursu na Studenckie Granty Naukowe 2021/2022

By 2022-05-2622 sierpnia, 2022No Comments

Szanowni Koledzy i Koleżanki,
w imieniu Komisji ds. Studenckich Badań Naukowych mamy zaszczyt ogłosić, że tegoroczny konkurs na Studenckie Granty Naukowe został rozstrzygnięty!

Zestawienie wyników znajdziecie w zakładce „Dokumenty” → „Wyniki konkursu na Studenckie Granty Naukowe 2021-2022”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za złożenie wniosków prezentujących bardzo wysoki poziom i życzymy sukcesów w prowadzeniu badań.

Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za publikację wyników z tak długim opóźnieniem. Niestety praca Komisji jest również w znacznej mierze zależna nie tylko od osób wchodzących w jej skład, co w tym roku wygenerowało takie opóźnienia. Na przyszły rok zostały już zaplanowane działania, które mają temu zapobiec, dlatego mamy nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy.

Serdecznie pozdrawiamy,
Komisja ds. Studenckich Badań Naukowych