Seminarium ,,Wszystko co chielibyście wiedzieć o pisaniu aplikacji grantowych, ale boicie się zapytać”

By 2022-11-07No Comments
Jesteś młodym naukowcem/młodą naukowczynią i planujesz realizować swój projekt badawczy?
Chcesz napisać wniosek o grant, ale nie wiesz na czym się skupić i jakich błędów uniknąć?
Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 17 listopada o godzinie 17:00 w sali 1010 Centrum Biologii Medycznej. Link do zapisów znajduje się tutaj.
Prelekcję poprowadzi prof. dr hab. n. med. Krzysztof Książek, a poniżej BIO wykładowcy:
Biogerontolog, onkolog doświadczalny, patofizjolog. Aktualnie Kierownik Zakładu Patofizjologii Starzenia i Chorób Cywilizacyjnych i Uczelnianego Centrum Aparaturowego przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Autor licznych publikacji naukowych o łącznym współczynniku IF=352. Czterokrotny laureat Nagrody Ministra Zdrowia, Nagrody Wydziału Nauk Medycznych PAN, Nagrody Polskiej Akademii Umiejętności, Nagrody naukowej tygodnika POLITYKA. Zdobywca stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców oraz stypendium The Royal Society London. Członek licznych towarzystw naukowych oraz komitetów redakcyjnych.