Spotkania z nauką: Metodologia Badań Naukowych 2.0

By 2023-01-04No Comments
Jako Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego serdecznie zapraszamy do udziału w Spotkaniach z nauką: Metodologia Badań Naukowych 2.0. Nasze zaproszenie kierujemy do studentów kierunków biomedycznych, doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 12 stycznia od godziny 16:00 w sali A w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM w Poznaniu. Podczas inauguracji wydarzenia towarzyszyć nam będzie przedstawiciel Poznańskich Zakładów Zielarskich Herbapol Poznań S.A. Dla każdego uczestnika tego dnia przewidziany jest pakiet startowy oraz udział w konkursie z wartościowymi nagrodami.
Kolejne dwa spotkania są zaplanowane na 18 i 25 stycznia od godziny 17:00. Do współpracy zaprosiliśmy autorytety w dziedzinie badań naukowych oraz młodych badaczy z bogatym profilem naukowym. Pomiędzy wykładami zaplanowaliśmy przerwy na network, rozmowy z prelegentami przy dobrej kawie i przekąskach. Na fanpage’u wydarzenia przedstawiamy sylwetki wykładowców MBN 2.0. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami eventu tutaj. Na wydarzenie nie obowiązują zapisy, wstęp wolny dla każdego uczestnika.