Trwa rekrutacja na 53. Obóz Naukowo-Szkoleniowy w Kołobrzegu

By 2023-04-24No Comments

Drodzy Studenci,

Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego UM w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w rekrutacji na 53. Obóz Naukowo-Szkoleniowy!

Wydarzenie od ponad 50 lat stanowi niepowtarzalną okazję dla studentów na poszerzanie swojej wiedzy praktycznej i teoretycznej w specjalistycznych gabinetach klinicznych oraz namiocie profilaktyki zdrowotnej pod okiem wykładowców Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W tym roku wydarzenie odbędzie się od 30 lipca do 6 sierpnia 2023 r. w Kołobrzegu.

Rekrutacja potrwa do 14 maja br. w systemie WISUS  (zakładka ORGANIZACJE → STN – OBÓZ). Do składania aplikacji zapraszamy studentów 4-6 roku kierunku lekarskiego, 3-5 roku kierunku lekarsko-dentystycznego i studentów 4 ostatnich semestrów dowolnego stopnia pozostałych kierunków (w momencie aplikacji).  Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji i regulaminem Obozu.
Udział w projekcie jest bezpłatny i możliwy tylko dla studentów UMP.
W tegorocznej edycji wydarzenia zostanie zorganizowanych 14 gabinetów klinicznych z zakresu:
  • stomatologii
  • dermatologii i  kosmetologii
  • kardiologii
  • endokrynologii
  • chirurgii naczyniowej
  • okulistyki
  • ginekologii z elementami położnictwa
  • ortopedii i fizjoterapii
  • pediatrii
  • chorób wewnętrznych
  • zdrowia publicznego
  • ratownictwa medycznego
  • nauk społecznych
  • farmacji klinicznej

W harmonogramie Obozu przewidziane są również praktyczne warsztaty, a całość pobytu urozmaici uczestnikom social program.

Dodatkowo już 6 maja (w sobotę) odbędzie się webinar, na którym przybliżymy całą inicjatywę. Zapraszamy do obserwowania fanpage’a wydarzenia, aby nie przegapić ważnych informacji!