Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na 6. Letnią Szkołę Ultrasonografii

By 2023-05-06No Comments

Drodzy Studenci,

już w lipcu odbędzie się 6. odsłona Letniej Szkoły USG w Poznaniu w terminie 3-7 lipca 2023 r. Jest to wydarzenie ogólnopolskie, które pozwala młodym adeptom medycyny rozwijać umiejętności praktyczne związane z obrazowaniem oraz zdobywać dodatkowe kompetencje przy pomocy doświadczonej kadry naukowej. Zachęcamy do aplikowania, korzystając z załączonego linku.
W trakcie pięciodniowego kursu uczestnicy mają szansę odbyć szereg praktycznych zajęć klinicznych, warsztatów oraz zajęć teoretycznych. W tym roku zorganizujemy pięć bloków klinicznych z zakresu:

• kardiologii,
  • pediatrii,
  • endokrynologii,
  • radiologii ogólnej,
  • ginekologii i położnictwa.

Koszt udziału w wydarzeniu to 750 zł. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie w jednym z domów studenckich na terenie kampusu UMP, pełne wyżywienie, social program oraz bogate pakiety startowe. Wydarzenie jest organizowane przez Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego UM w Poznaniu przy współpracy z Fundacją Mocni na Starcie i firmą MIRO sp. z o. o.